STUDIO REKLAMY WIZUALNEJ

Litery przestrzenne Rzeszów


  Litery ze styroduru
Wykomujemy litery, napisy, logotypy, ozdobne wzory ze styroduru. Jest to materiał podobny do styropianu ale o wiele bardziej zagęszczony i jednolity w masie. To doskonały materiał do tworzenia kreatywnej reklamy, oznakowania biura firmy lub budynku z zewnątrz. Styrodur wycinamy na specjalnym ploterze termicznym według ustalonego projektu. Następnie malujemy na wybrany kolor specjalnymi farbami (kolorystyka dowolna, dobierana z palety RAL). Napisy montujemy bezpośrednio lub na dystansach

Litery ze styroduru z licem

Lico to dodatkowa warstwa klejona na front litery ze styroduru. Najczęściej jest to pleksi lub pcw o grubości od 2 - 5mm. Materiał na lico może być barwiony w masie, oklejony folią jednokolorową lub z dowolnym nadrukiem. Takie napisy wyglądają o wiele bardziej efektywnie. Są również trwalsze.

  Litery z PCW, PLEKSI lub DIBONDU
Litery lub wzory wycinamy laserowo lub na specjalnych frezarkach. Gwarantuje to idealną precyzję i gładką krawędź. Dzięki temu możemy wykonać nawet drobne elementy. Litery są bardzo trwałe, estetyczne i eleganckie. Front może być zadrukowany dowolnym kolorem, grafiką lub oklejony folią ozdobną. Często stosuje się również łączenie 2 różnych materiałów ze sobą, dzięki czemu można osiągnąć bardzo ciekawe efekty.


Litery Reklamowe Rzeszów

Napisy Reklamowe Rzeszów

Litery 3D Rzeszów
BEST Studio Reklamy Wizualnej
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
  al. Armii Krajowej 4a
  Rzeszów - Galeria DEXA
   tel. 668 043 510
   biuro.best@gmail.com


Copyright © Studio BEST 2015